Štartová listina

Meno
Priezvisko
Klub
Trať
Jozef
Palka
DANUBE RUNNERS
16 km
Ján
Ťapucha
Bošany
16 km
Miloš
Ilavský
8 km
Valéria
Pírová
12 z Ivanky
16 km
Andrej
Lachkovič
DANUBE RUNNERS
16 km
Miriam
Dibuzova
DANUBE RUNNERS
8 km
Daniela
Vávrová
ELEVEN ŽILINA
8 km
Monika
Zacharová
ELEVEN ŽILINA
16 km
Ada
Šichtová
ELEVEN ŽILINA
16 km
Michaela
Pastorkova
ELEVEN ŽILINA
16 km
Kristína
Šmídová
Atletický oddiel Šaľa
8 km
Marek
Baláž
Atletický oddiel Šaľa
16 km
Maroš
Mitošinka
DANUBE RUNNERS
16 km
Monika
Šomogyi
DANUBE RUNNERS
8 km
Michal
Šubín
DANUBE RUNNERS
8 km
Jana
Zahradnikova
Bernohy
8 km
Branislav
Mišovič
DANUBE RUNNERS
16 km
Igor
Mikuš
Danube Runners
16 km
Jana
Kapustová
Topoľčany
8 km
Marian
Kapusta
Topoľčany
8 km
Jan
Heizer
DANUBERUNNERS
16 km
Ludka
Guerin
8 km
Miloš
Madola
8 km
Juraj
Krištofovič
Avangard Trnava
8 km
Miroslav
Kašiak
Veľký Krtíš
16 km
Peter
Gunda
Kamenec pod Vtacnikom
16 km
Dana
Zdechovanová
Bežci Lučenec
8 km
Vladimír
Zdechovan
Bežci Lučenec
16 km
Lukáš
Jureňa
Bežci Lučenec
16 km
Lucia
Šuliová
Bežci Lučenec
16 km
Zuzana
Chrapkova
8 km
Milan
Ridzoň
Bežci Lučenec
16 km
Monika
Líšková
Lesky’s runners
8 km
Kristián
Ščípa
Lesky’s runners
8 km
Rudolf
Čumpelík
Bežci Lučenec
16 km
Eliška
Kollárová
Bežci Lučenec
8 km
Marcel
Budáč
Bežci Lučenec
16 km
Dušan
Daniš
8 km
Andrea (Andy)
Csefalvayova
Sanasport
16 km
Viera
Nováková
Bežci Lučenec
16 km
Peter
Moravčík
NZBK
8 km
Juraj
Rajtók
Bežci Lučenec
16 km
Stanislav
Solčiansky
8 km
Tatiana
Várošová
8 km
Zuzana
Krajňáková
8 km
Michal
Vitaloš
16 km
Zdenka
Uličná
16 km
Pavol
Chovan
AK Veterán Bratislava
8 km
Martina
Nováková
Klub bežcov Stropkov
16 km
Peter
Novák
Klub bežcov Stropkov
16 km
Jozef
Kimák
Klub bežcov Stropkov
16 km
Valéria
Kimáková
Klub bežcov Stropkov
8 km
Martina
Šafáriková
8 km
Damián
Polončák
Obal-Servis Košice
8 km
Ján
Polončák
Klub bežcov Stropkov
16 km
Štefan
Kmiť
Klub bežcov Stropkov
16 km
Lucia
Prommerova
8 km
Ingrid
Ivaničová
8 km
Slavomír
Hajdučík , senior
AK-Tlmače
16 km
Slavomír
Hajdučík , junior
AK -Tlmače
16 km
Romana
Chrapková
8 km
Peter
Frey
DANUBE RUNNERS
8 km
Dajana
Freyova
DANUBE RUNNERS
8 km
Lucia
Balková
8 km
Miroslava
Herdová
8 km
Jaroslav
Herda
8 km
Dušan
Krajčovič
16 km
Tosca
Cicuttova
8 km
Zuzana
Chrapkova
8 km
Michal
Garaj
Veľká Lúka
16 km
Robert
Tollarovič
BERNOHY.sk
16 km
Jaroslav
Kapšo
Jairo Outdoor
16 km
Jana
Genčurová
BERNOHY.sk
16 km
Katarína
Horáková
8 km
Rudolf
Petrikovič
TBK TORA Topoľčany
8 km
Milan
Petrikovič
Hrušovany
16 km
Simona
Lomázová
DK RUN
16 km
Viktória
Mikulajová
16 km
Peter
Žigo
Pezinok
16 km
Vladimíra
Hříbalová
8 km
Tomáš
Peterka
Extreme obstacle runners
16 km
Mário
Ondriaš
Tribosport ZM
16 km
Martin
Gilan
X-runners Čereňany
16 km
Ján
Oravec
8 km
Miroslav
Hrnčár
Trnava
16 km
Martina
Valovičová
8 km
Martin
Mitana
8 km
Marian
Haris
Nesvady
8 km
Eva
Simonicsová
Nesvady
8 km
Ľubomíra
Eckhardtová
8 km
Miroslava
Dufeková
8 km
Peter
Maľa
Sásová
16 km
Petra
Gancznerova
16 km
Zuzana
Ferenčík
Džonglujem
8 km
Dominika
Kovaříková
BERNOHY.sk
8 km
Lucia
Matejovová
8 km
Michal
Skuci
8 km
Veronika
Skuciova
8 km
Martin
Valach
Nitra
16 km
Róbert
Varga
POLYGYM team
8 km
Peter
Užák
ŠK SOKOL Jasová
8 km
Lukáš
Hricák
Varloši
16 km
Marian
Gemmel
Polygym team
8 km
Katarina
Plandorova
Polygym team
8 km
Lukáš
Križan
Polygym Nitra
8 km
Marian
Gemmel
Polygym team
8 km
Lukas
Krizan
POLYGYMteam
8 km
Michal
Gebauer
Polygym Nitra
8 km
Martin
Deák
BERNOHY.sk
8 km
Karol
Kováč
Bežkár.sk
16 km
Rastislav
Starinsky
Bardejov
16 km
Marcel
Budáč
Bežci Lučenec
16 km
Martin
Klepáč
Salko Alpine Club
16 km
Ivana
Klepáčová
Salko Alpine Club
8 km
Ladislav
Vrablik
8 km
Petra
Palkovičova
Trail Runners Trnava
16 km
Kristína
Hromeková
8 km
Jozef
Dobiaš
16 km
Peter
Rejko
Bratislava
16 km
Ľubomír
Stránsky
8 km
Alexandra
Stránska
8 km
Ľuboš
Petrík
8 km
Jana
Petríková
8 km
Marek
Harangozó
16 km
Jana
Mlynčoková
8 km
Robert
Kováč
8 km
Daniela
Bodocka
PRB
8 km
Michal
Bodocky
PRB
8 km
Blanka
Konkolyova
NZBK
8 km
Michal
Královič
16 km
Miroslav
Tirala
16 km
Lubomir
Hroncek
bezci Lucenec
16 km
Patrik
Mesko
8 km
Tomáš
Černák
8 km
Lubomir
Janak
Sliac
8 km
Ivana
Gajdosikova
Zvolen
8 km
Miroslav
Bátovský
AK Tlmače
16 km
Miroslav
Gajdosik
Zvolen
8 km
Milan
Zeman
Achilles Handlová
8 km
petra
mojziskova
komna
8 km
marian
adamkovic
banovski behuni
16 km
Pavol
Domovec
Bánovce n/B.
16 km
Jana
Šaškovičová
16 km
Juraj
Košík
16 km
Michal
Zrubec
8 km
Oto
Konrád
Prístav nádeje o.z.
8 km
Kristína
Gašpar Drahoňová
8 km
Lenka
Kozáková
Podlužany
16 km
Daniel
Roman
16 km
Dominik
Marko
16 km
Michal
Guláš
Novozámocká bežecká komunita
8 km
Martin
Deák
Bernohy
8 km
Janka
Genčurová
Bernohy
8 km
Marcel
Machac
BERNOHY.sk
8 km
Lukáš
Felis
QBSW, a.s.
16 km
Andrej
Domovec
CTK Viking BN
8 km
Filip
Králik
16 km
Monika
Domovcová
Bánovce n/B.
16 km
Peter
Válek
8 km
Rastislav
Tichy
16 km
Miroslav
Tullner
8 km
Eva
Nagyová
8 km
Stanislav
Kováčik
Šemeňáci
16 km
Radovan
Trlanda
Šemeňáci
16 km
Nina
Dolejsova
16 km
Ján
Balún
MK Tvrdošín
8 km
Jozef
Jagelka
MK Tvrdošín
16 km
Štefan
Verníček
MK Tvrdošín
16 km
Vladimír
Pánik
MK Tvrdošín
16 km
Roman
Petrikovič
MK Tvrdošín
16 km
Veronika
Ács
16 km
Eva
Fabianova
8 km
Viktor
Fonfer
MK Tvrdošín
16 km
Peter
Balún
MK Tvrdošín
16 km
Lenka
Savarova
16 km
Jano
Železo
8 km
Miroslav
Janovčík
Novozámocká bezecká komunita
16 km
Anna
Zelezniková
8 km
Tomáš
Valentich
16 km
Michal
Horňák
16 km
Martin
Gilan
X-Runners Čereňany
16 km
Milada
Švárna
8 km
Dasa
Vafinova
wool_Art
16 km
Miroslav
Švárny
8 km
Matej
Cisárik
ADRIM Banská Bystrica
8 km
Erika
Mojžitová
ADRIM Banská Bystrica
8 km
Lucia
Mojžitová
Trian ŠK UMB Banská Bystrica
8 km
Robert
Švihorík
wool_Art
8 km
Peter
Mojžita
ADRIM Banská Bystrica
16 km
Ivan
Liptay
SRTG Nitra
8 km
Peter
Darovec
RUNDEVÚ
8 km
Katarína
Sládečková
SRTG Nitra
8 km
Katarína
Ďurišková
8 km
Kristína
Palkova
8 km
Ivan
Bielik
8 km
Tomáš
Pitorak
8 km
Kristína
Palková
8 km
Miroslav
Ivan
RunningTeamZV
16 km
Monika
Ivanová
RunningTeamZV
16 km
Vladimír
Muráni
16 km
Frantisek
Vary
Lev Hlohovec
16 km
Dagmar
Trubacova
8 km
Martin
Solčanský
16 km
Nora
Šillíková
BK Sliač
16 km
Ivan
Šilllík
BK Sliač
16 km
Andrej
Kupka
Tlmače
8 km
Peter
Kuruc
Krakovany RUN
8 km
Luboš
Lukáč
8 km
Dominika
Kajabovs
8 km
Patrik
Kuruc
Krakovany RUN
8 km
Michaela
Bezdeková
16 km
Erika
Kováčiková
Obehni svet
8 km
Marek
Kazík
Obehni svet
16 km
Ján
Obycký
Obehni svet
16 km
Monika
Pavelková
Bojničky
16 km
Ivan
Pavelka
Bojničky
16 km
Miriam
Lamperova
8 km
Juraj
Laktiš
16 km
Zuzana
Gömöry
DANUBE RUNNERS
16 km
Michal
Gömöry
DANUBE RUNNERS
16 km
Patrik
Drahoň
8 km
Viktória
Miková
16 km
Michal
Krošlák
16 km
Ivana
Ondriašová
16 km
Táňa
Medveďová
BK Sliač
8 km
Andrea
Borcinova
8 km
Peter
Kypta
BK Sliač
8 km
Michaela
Sekerešová
16 km
Soňa
Jakalová
16 km
Gabriel
Konc
Zkadenohaztadenoha
16 km
Iveta
Priehradnikova
8 km
Peter
Hudec
8 km
Ivana
Žgančíková
Bernohy
8 km
Tomáš
Benko
ŠK ACHILLES Handlová
8 km
Peter
Vagáň
ŠK ACHILLES Handlová
8 km
Miroslav
Bilčík
ŠKACHILLES Handlová
8 km
Ľubomír
Blaho
ŠK ACHILLES Handlová
8 km
Ján
Dömény
adidas runners
8 km
Zuzana
Dömény
adidas runners
8 km
Katka
Panisová
ARAVA
8 km
Stanislav
Vrbický
BK Sliač
8 km
Monika
Fialová
8 km
Jarka
Barátová
ZŠ Topoľčianky
8 km
Ivan
Rajkó
16 km
Zuzana
Ondrejkova
8 km
Ján
Poluch
16 km
Katarína
Husárová Račáková
8 km
Pavol
Belluš
ŠK Squash Liptov
16 km
Martina
Bellušová
ŠK Kriváň Liptovská Ondrašová
16 km
Katarina
Cebáková
16 km
Miroslav
Uhlár
Vrbany
16 km
Zdenko
Uhlár
Vrbany
16 km
Miri
Vajdova
DANUBE RUNNERS
16 km
Peter
Machata
8 km
Vladimír
Šrámek
TV JOJ Running Team
16 km
Ladislav
Cápay
Topoľčany
16 km
Zuzana
Vojtková
Topoľčianky
16 km
Lucia
Šepeľáková
MARAS team
8 km
Michal
Kokles
Topoľčianky
16 km
Jaroslava
Jánošíková
16 km
Dean
Sobolič
8 km
Henrieta
Pavlikova
8 km
Lenka
Kozáková
16 km
Aaron
Belmenen-Lukac
Kuachimalpa runners
8 km
Simona
Štikarová
8 km
Jan
Trulik
Trulik Racing Garage
8 km
Eva
Lukacova
Kuachimalpa runners
8 km
Daniela
Trulíková
HK Direct Bytca
16 km
Robert
Diko
16 km
Aaron
Belmenen
Kuachimalpa runners
16 km
Stanislava
Šiatinská
ŠK Achilles Handlová
16 km
Anna
Koščová
8 km
Martin
Sághy
Danube Runners
16 km
Štefan
Škodáček
8 km
Ivana
Škodáčková
8 km
Sue
Nagyová
barefooter.sk
16 km
Marta
Gatialova
SRTG PRIEVIDZA
16 km
Ľubica
Vaneková
Danube Runners
8 km
Simona
Glajzová
Chateau Topolčianky
8 km
Natalia
Drafiova
16 km
Michal
Kukučka
VictoryRun
8 km
Matej
Páleník
BK Pyxida Čierne Kľačany
16 km
Richard
Bako
8 km
Maroš
Beňo
16 km
Alexander
Duran
X-Runners PE
16 km
Nicol
Vaľovská
8 km
Daniela
Kalužná
8 km
Petra
Konarikova
8 km
Marek
Balažovič
Trnavskí Bíli Medvedi
16 km
Jakub
Štrbík
#dnesbeham
8 km
Peter
Lacina
8 km
Petra
Nováková
adidas runners Bratislava
8 km
Stanka
Adamčíková
X runners
8 km
Katka
Hlaváčová
X Runners
8 km
Jana
Podlucká
8 km
Magdaléna
Gajdošová
8 km
Radoslav
Bača
Dvojité Legíny Košice
8 km
Peter
Dobsovic
OSK Zavar
16 km
Michal
Pavlík
Lesky's runners
16 km
Lenka
Gduľova
16 km
Vit
Tomašovič
BERNOHY.sk
8 km
Janko
Julény
RUNDEVÚ
8 km
Vojtech
Harcsa
Nove Zamky
8 km
Lucia
Mihálová
16 km
Slavomír
Šuch
16 km
Marek
Križan
8 km
Štefan
Škarba
16 km
Milan
Štancel
8 km
Mária
Dobrovolná
8 km
Matúš
Uhrín
RUNDEVÚ
8 km
Martin
Škarba
16 km
Soňa
Šišmišová
16 km
Mario
Homolka
RUNDEVÚ
8 km
Tomáš
Ďurček
8 km
Katarina
Pazerova
Autoservis erika
8 km
Jozef
Pazera
Autoservis ERIKA
8 km
Palko
Majo
Kamienky
8 km
FiAlenka
Kuisova
Kamienky
8 km
Tatiana
Rišiaňová
BSU - Banda spod Urpína
8 km
Alexander
Uhrín
RUNDEVÚ
8 km
Peter
Slanina
bezci LUCENEC
16 km
Anna
Chovanová
8 km
Peter
Krajcovic
16 km
František
Toman
RUNDEVÚ
8 km
Dušan
Krivosudsky
16 km
Tomáš
Toman
RUNDEVÚ
8 km
Štefan
Szabo
8 km
Angelika
Beberova
Húrky ZM
8 km
Ľuboš
Cibulka
Ľadové Medvede Hlohovec
16 km
Nadežda
Töröková
Novozámocká bežecká komunita
8 km
Juraj
Ferencik
Džonglujem
8 km
Danka
Jendrichovská
MARAS team
8 km
Michal
Škrabák
8 km
Marta
Gatialová
SRTG PRIEVIDZA
16 km
Andrej
Kekely
8 km
Jana
Hagarová
16 km
Katarina
Béberová
8 km
Jana
Štvrtecká
SHEruns
8 km
Tomáš
Rajnoha
SRTG Prievidza
16 km
Ladislav
Maras
MARAS team
8 km
Igor
Hrehuš
BSU - Banda spod Urpína
8 km
Barbora
Mazakova
Lukas Gdovin
8 km
Miroslava
OŠTROMOVÁ
Ak Zdravie v pohybe Lučatín
16 km
Juraj
Béber
Húrky ZM
8 km
Andrea
Čaklóšová
BSU - Banda spod Urpína
8 km
Michal
Štrba
Profesia
16 km
Lukáš
Gdovin
FEI STU
16 km
Gabriela
Kekelyová
8 km
Martina
Minárová
8 km
Renáta
Labancová
SRTG Prievidza
16 km
Gabriel
Török
Novozámocká bežecká komunita
16 km
Anita
Gajdošíkova
Nové Zámky
16 km
Peter
Valach
Unielektro Team
16 km
Mária
Podkamenská
16 km
Lukáš
Škvarenina
Partizánske
16 km
Jozef
Kráľ
8 km
Natália
Miľanová
RunningTeamZV
8 km
Katarína
Kucharíková
SheRuns
8 km
Barbora
Kráľová
SHEruns
8 km
Simona
Hudoková
SRTG PRIEVIDZA
16 km
Pavol
Čerňan
8 km
Peter
Maďar
Run Trio BB
16 km
Ján
Kľuska
Senec
16 km
Peter
Laco
Ružomberskie Strely
16 km
Jano
Medo
Banská Bystrica
8 km
Maroš
Chamula
Váš realitný maklér
8 km
Elena
Šabová
Machulince
8 km
Allan
Ruttkay
Run Trio BB
8 km
Maria
Kubová
Adam šport
16 km
Ján
Gálik
Dobšinský kopec
8 km
Pavel
Gašpar
8 km
Maroš
Polacký
SRTG PRIEVIDZA
16 km
Monika
Kľusková
Senec
16 km
Eva
Ruttkayová
Run Trio BB
8 km
Barbora
Kiššová
8 km
Maroš
Širgel
Svetielko nádeje
8 km
Stanislav
Píš
SRTG Prievidza
16 km
Peter
Varga
GT
8 km
Eva
Kiss
8 km
Richard
Bartal
Adidas Runners Bratislava
8 km
Diana
Bástiová
Bežci Lučenec
16 km
Miroslav
Martinka
8 km
Stanislav
Gašpar
8 km
Marcela
Šuchová
16 km
Jozef
Pavel
8 km
Miloš
Ilavský
8 km
Gabriela
Martinková
8 km
Pavel
Šutta
Ružomberskie strely
16 km
Marián
Šudý
16 km
Jana
Baďová
XRUNNERS
8 km
Pavol
Tuleja
8 km
Maroš
Širgel
Svetielko nádeje
8 km
Alexandra
Kašjaková
8 km
Laco
Pudiš
Ružoberskie strely
16 km
Michal
Kašjak
16 km
Halins
Širgelová
Svetielko nádeje
16 km
Eva
Tulejova
SKP Bratislava
8 km
Alena
Pudišová
Ružomberskie Strely
8 km
Jaroslav
Zifciak
X-Runners
8 km
Zuzana
Poštulková
8 km
Zoltán
Janek
8 km
Anežka
Doležalová
8 km
Filip
Mihal
8 km
Peter
Pecha
8 km
Štefan
Mihal
8 km
Peter
MOJŽIŠ
8 km
Ladislav
Srb
16 km
Silvia
Chupeková
8 km
Ingrid
Matúšová
Ružoberskie strely
8 km
Karin
Leštinská
Ružomberskie strely
8 km
Jozef
Chupek
16 km
Peter
Laco
Ružomberskie Strely
16 km
Vladimíra
Kutajová
8 km
Miroslav
Papuga
16 km
Paulina
Raniakova
ŠPORTKLUB Dobrá Niva
16 km
Tomáš
Ďurana
16 km
Katarína
Papugová
8 km
Peter
Švec
NZBK
8 km
Martina
Papugová
8 km
Miritko
Klačanský
Xrunners Solčany
16 km
Robert
Galac
XRUNNERS PARTIZÁNSKE
8 km
Tomáš
Lőrincz
NZBK
8 km
Andrea
Papugová
8 km
Daniel
Mako
Čakajovce
8 km
Anka
Horváthová
X-runners
8 km
Simona
Mikulova
KaMiKadze Run
8 km
Paulina
Raniakova
16 km
Andrea
Poštulková
8 km
Barbora
Mrvišová
Ružoberskie strely
8 km
Katarína
Sorádová
Trail Runners Trnava
8 km
Martina
Páleníková
8 km
Vladimír
Šišák
Danube Runners
8 km
Róbert
Galac
XRUNNERS PARTIZÁNSKE
8 km
Petra
Galacova
XRUNNERS PARTIZÁNSKE
16 km
Alžbeta
Danová
16 km
Lenka
Krpelánová
16 km
Martin
Detvaj
Novozámocká bežecká komunita
16 km
Magda
Lenochová
16 km
Lucy
Šarníková
8 km
Tomáš
Ďurana
16 km
Helena
Karabčíkova
KaMiKadze run
8 km
Dana
Kozarova
Dandy running team
16 km
Andrej
Palko
Sandy running team
16 km
Martin
Orth
8 km
Andrej
Balla
Šk pre Radosť
8 km
Lucia Rybošová
Rybošová
Svetielko nádeje
8 km
Peter
Swan
8 km
Petra
Rybošová
8 km
Erika
Zemanovičová
Partizánske
8 km
Ľubomír
Havlík
8 km
Richard
REBO
Bratislava
16 km
Lenka
Osičková
8 km
Peter
Valach
Zvolen
16 km
Martin
Čepko
Active life
8 km
Eva
Valachová
Zvolen
16 km
Zuzana
Michalcová
Ružomberskie strely
16 km
Janka
Šuchová
16 km
Katarína
Gundová
Kamenec pod Vtáčnikom
8 km
Diana
Čeryová
3atletic Prievidza
8 km
Ivana
Pálešová
16 km
Martin
Garančovský
RegioFit
8 km
Regína
Čeryová
3atletic Prievidza
8 km
Martina
Fehérová
16 km
Peter
Čery
3atletic Prievidza
8 km
Anton
Turček
obec Krásno
16 km
Nikola
Berčíková
TJ Slavia, TUZVO
16 km
Jaroslava
Uhláriková
Maratón klub Rajec
8 km
Silvia
Brunvská
Triax
8 km
Eduard
Tomek
Bistroni
16 km
Martin
Turček
obec Krásno
8 km
Pavol
Uhlárik
Maratón klub Rajec
16 km
Andrea
Ballová
16 km
Tomáš
Benko
ŠK Achilles Handlová
8 km
Jozef
Brunovský
Woodteam
8 km
Tatiana
Tomeková
16 km
Martina
Ondrejková
8 km
Jozef
Drienovský
8 km
Dušan
Jakab
8 km
Miroslav
Kadorík
8 km
Michal
Kery
Granarollo SVK
16 km
Anna
Fúsková
16 km
Janka
Švihoríková
SHEruns
16 km
Igor
Martinec
Sehos Plus s.r.o.
16 km
Pedro
Švihorík
Beach Boyzzz
16 km
Maria
Taligova
8 km
Milan
Rochfaluši
cesta je cieľ
8 km
Juro
Trokan
16 km
Juraj
Farkaš
BERNOHY.sk
16 km